Twój Systemowy Park Technologiczny

TOWARY - NARZĘDZIA

277

Noże tnące produkcja

TOWAR

Noże tnące produkcja

Produkcja przemysłowych noży tnących do nożyc i gilotyn to jedna z usług, świadczonych przez nasz zakład. Nasza oferta wytwarzania noży jest bardzo obszerna, specjalizujemy się w produkcji noży do cięcia blach trapezowych, do cięcia blachodachówki, do cięcia profili stalowych (kątowniki, ceowniki), do cięcia profili z tworzyw sztucznych, do regranulatorów ( SIT ) oraz noży specjalnych. Dysponując odpowiednią infrastrukturą, prowadzimy usługi: projektowanie noży przemysłowych (do cięcia blachy, tworzyw sztucznych). Naszą ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych z województw: Śląskie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Małopolskie i z całej Polski. wykonujemy zarówno projektowanie, produkowanie i sprzedaż hurt-detal przemysłowych noży specjalistycznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: Produkcja, projektowanie, sprzedaż noży kształtowych do nożyc, gilotyn. WMW wytwarza noże tnące w zakładzie w miejscowości Rzeszotary w. małopolskie.

WMW.pl
32-040 Rzeszotary, małopolskie
Narzędzia do pras krawędziowych produkcja

TOWAR

Narzędzia do pras krawędziowych produkcja

Oferujemy projektowanie, produkcję, wytwarzanie, testowanie, wdrażanie narzędzi do pras krawędziowych: stempli, stempli promieniowych. Stemple wytwarzamy metodą elektrodrążenia drutowego, stosujemy powłoki poprawiające trwałość i walory użytkowe. Wykonujemy narzędzia dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, na podstawie detalu lub powierzonej dokumentacji. Dysponujemy własną narzędziownię co gwarantuje sprawne działanie, wysoką jakość oraz elastyczność. Posiadamy prasy krawędziowe - testujemy i wykonujemy partie próbne. Wykonujemy narzędzia do pras krawędziowych a także inne elementy zgodne z Państwa oczekiwaniem.Projektujemy i budujemy narzędzia do pras krawędziowych dla klientów z: Bochnia, Brzesko, Tarnów, Kraków, Nowy Sącz, Limanowa, Rzeszów, Kielce, Katowice oraz województw: małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie a także dla innych regionów Polski. Wykonujemy narzędzia szczególnie dla przemysłu: samochodowego, lotniczego, maszynowego, ADG i wielu innych.

WMW.pl
32-040 Rzeszotary, małopolskie
Oprawki tokarskie

TOWAR

Oprawki tokarskie

Oferujemy oprawki tokarskie do maszyn popularnych producentów. Bulmach oferuje ponad dwadzieścia różnych typów oprawek narzędziowych z chwytem VDI przeznaczonych do centr tokarskich CNC. W ofercie oprawki: poprzeczne, wzdłużne, odwrócone, wydłużone, wzdłużno-poprzeczne, do przecinaków, wytaczadeł. Oprawki do narzędzi z chwytem walcowym, stożkowym i mocowanych w tulejkach zaciskowych. Każdy produkt jest poddany dokładnej kontroli i spełnia restrykcyjne wymagania jakościowe. Zapraszamy klientów Bulmach z siedzibą w miejscowości Warszawa. Sprzedaż oprawek tokarskich dla klientów z: Warszawa, Radom, Kraków, Gdańsk, Lublin, Kielce, Wrocław, Opole, Poznań, Łódź, Katowice i województw: mazowieckie, śląskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, małopolskie, podkarpackie, zachodnio-pomorskie i terenu całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyposażenia maszyn obrabiarek.

BULMACH Sp. z o.o.
02-761 Warszawa, mazowieckie
Gwintowniki

TOWAR

Gwintowniki

AK Technic z miejscowości Bydgoszcz woj. kujawsko-pomorskie oferuje gwintowniki ręczne i maszynowe. Oferujemy gwintowniki maszynowe przelotowe lub nieprzelotowe o pełnym zarysie gwintu. Dostarczamy także komplety gwintowników ręcznych składające się z dwóch (zdzierak i wykańczak) lub trzech narzędzi (zdzierak, pośredni i wykańczak). W asortymencie gwintowniki do gwintów metrycznych, calowych, trapezowych i rurowych. Gwintowniki wykonywane ze stali szybkotnącej HSS i z HSSE (z dodatkiem kobaltu) oraz HSSEPM (stal szybkotnąca kobaltowa proszkowa). Występują w różnych wariantach bez pokrycia jak i z pokryciem oraz w różnych odmianach nakroju. Gwintowniki dla klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Warszawa, Olsztyn, Białystok, Łódź, Zielona Góra i województw: kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, wielkopolskie, pomorskie, podlaskie, zachodniopomorskie i pozostałych regionów całego kraju. Zapraszamy!

AK TECHNIC
85-739 Bydgoszcz, Kujawsko Pomorskie
Frezy Do obróbki Grafitu z powłoką diamentową

TOWAR

Frezy Do obróbki Grafitu z powłoką diamentową

AK Technic oferuje frezy do obróbki grafitu EDM i inne narzędzia. Sprzedaż hurtowa i detaliczna frezów do grafitu z powłoką diamentową, z węglika i stali HSS. W ofercie frezy z płytkami wymiennymi i wlutowanymi. Dostarczamy: frezy kulowe i palcowe, do fazowania, obróbki zgrubnej, szybkich posuwów i inne. Mogą pracować w obrabiarkach HSM i innych przystosowanych do obróbki grafitu. Wysoka jakość, narzędzia renomowanych producentów: GUHRING, WEDCO, RIME. Frezy diamentowe do grafitu oferujemy dla klientów z: Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Warszawa, Białystok, Radom, Lublin, Częstochowa i województw: kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, małopolskie, podlaskie, lubuskie, opolskie, podkarpackie, łódzkie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie i innych regionów kraju. AK Technic z siedzibą w Bydgoszczy zaprasza do zapoznania się z ofertą narzędzi do obróbki grafitu, wytwarzania elektrod grafitowych do drążenia wgłębnego.

AK TECHNIC
85-739 Bydgoszcz, Kujawsko Pomorskie
Narzędzia specjalne do obróbki skrawaniem metalu

TOWAR

Narzędzia specjalne do obróbki skrawaniem metalu

Link Tools z miejscowości Wrocław woj. dolnośląskie oferuje wykonywanie narzędzi specjalnych na zamówienie wg dokumentacji klienta. Produkcja narzędzi składanych specjalnych do toczenia i frezowania, wytwarzanie narzędzi kształtowych do nietypowych powierzchni, do rowków, wpustów, kieszeni itp. Ponadto wytwarzamy: micro-frezy i frezy do grawerowania, frezy na dużych wysięgach, frezy o dużej twardości do 65 HRC, frezy do rowkowania, frezy do szybkich posuwów. Wytwarzamy narzędzia ze stali narzędziowych, stali HM, HSS, HSSE, węglików. Możliwe specjalne pokrycia powierzchni. Szybki czas realizacji. Produkcja jednostkowa i seryjna wg. modelu, rysunku, części do obrabiania. Oferta narzędzi dla klientów z miejscowości: Wrocław, Katowice, Warszawa, Poznań, Kraków, Opole, Kielce, Łódź, Zielona Góra oraz województw: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, lubuskie, łódzkie, podkarpackie, wielkopolskie, mazowieckie i terenu całej Polski. Doradztwo w doborze narzędzi. Zapraszamy.

Link Tools Polska Sp. z o. o.
52-210 Wrocław, dolnośląskie
Sprawdziany do otworów

TOWAR

Sprawdziany do otworów

Link Tools z miejscowości Wrocław woj. dolnośląskie oferuje sprawdziany do gwintów. W asortymencie sprawdziany tłoczkowe, graniczne, przechodnie i nieprzechodnie. Dostarczamy zestawy sprawdzianów trzpieniowych do otworów, średnicówki warsztatowe i serwisowe. Wysoka dostępność, szybki czas realizacji - przyrządy z magazyny wysyłamy w 24h. Wytwarzamy specjalne sprawdziany do otworów wg dokumentacji klienta, specjalnie utwardzane i inne. Możemy dostarczyć także sprawdziany pierścieniowe do wałków. Wytwarzamy przyrządy z wysokiej jakości materiałów. Gwarantujemy precyzję i trwałość przyrządów. Oferta sprawdzianów do otworów dla klientów z miejscowości: Wrocław, Katowice, Warszawa, Poznań, Kraków, Opole, Kielce, Łódź, Zielona Góra oraz województw: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, lubuskie, łódzkie, podkarpackie, wielkopolskie, mazowieckie i terenu całej Polski. Doradztwo w doborze przyrządów pomiarowych. Zapraszamy do kontaktu.

Link Tools Polska Sp. z o. o.
52-210 Wrocław, dolnośląskie
Sprawdziany do gwintów

TOWAR

Sprawdziany do gwintów

Link Tools z miejscowości Wrocław woj. dolnośląskie oferuje sprawdziany do gwintów. Oferujemy w hurcie i detalu sprawdziany do gwintów metrycznych, calowych, zewnętrznych i wewnętrznych, gwintów rurowych i innych. W asortymencie sprawdziany tłoczkowe, pierścieniowe, listkowe(warsztatowe). Wykonujemy sprawdziany specjalne utwardzane, sprawdziany specjalne wg dokumentacji klienta, sprawdziany dwu-graniczne, przechodnie i nieprzechodnie. Sprawdziany do gwintów BSPT, UNC, UNF, GAS, NPT, PG, EG-M, BSW. Szybki czas realizacji, sprawdziany dostępne w magazynie dostarczamy w ciągu 24h. Oferta sprawdzianów dla klientów z miejscowości: Wrocław, Katowice, Warszawa, Poznań, Kraków, Opole, Kielce, Łódź, Zielona Góra oraz województw: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, lubuskie, łódzkie, podkarpackie, wielkopolskie, mazowieckie i terenu całej Polski. Doradztwo w doborze przyrządów pomiarowych. Zapraszamy do kontaktu.

Link Tools Polska Sp. z o. o.
52-210 Wrocław, dolnośląskie
Wiertła

TOWAR

Wiertła

LINK TOOLS z miejscowości Wrocław oferuje sprzedaż hurtową i detaliczną wierteł monolitycznych i składanych. Wiertła HM z węglika, lub stali proszkowej HSS, HSSE nadają się do wiercenia w stali, żeliwie, stali narzędziowej, stali stopowej. W ofercie wiertła dedykowane do stali nierdzewnej, INOX, tytanu. Dostarczamy również wiertła do aluminium i materiałów utwardzanych. Wiertła pozwalają na głębokość wiercenia: 3xD, 5xD, 7xD, 8xD, 10xD, 15xD, 20xD, 25xD i 30xD. Dostarczamy wiertła monolityczne i wiertła składane na wymienne płytki, wiertła z rozwiertakiem H7, wiertła z chłodzeniem wewnętrznym, wiertła specjalne i inne. Oferta wierteł dla klientów z: Wrocław, Katowice, Warszawa, Poznań, Kraków, Opole, Kielce, Łódź, Zielona Góra oraz województw: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, lubuskie, łódzkie, podkarpackie, wielkopolskie, mazowieckie i terenu całej Polski. Doradztwo w doborze narzędzi. Zapraszamy do kontaktu.

Link Tools Polska Sp. z o. o.
52-210 Wrocław, dolnośląskie
Płytki - frezowanie

TOWAR

Płytki - frezowanie

Firma LINK TOOLS z miejscowości Wrocław oferuje sprzedaż hurtową i detaliczną płytek skrawających przeznaczonych do frezowania. Mamy dostępne w ciągu 24h płytki: do frezowania jednostronne i dwustronne, do wysokowydajnej obróbki, do frezowania z wysokim posuwem, do materiałów trudnoobrabialnych. Dostępne płytki frezarskie o różnych kształtach. W ofercie także składane narzędzia do frezowania, bazujące na oprawkach produkowanych w Japonii i Austrii. W asortymencie także min: głowice do szybkich posuwów z płytkami 4 ostrzowymi, głowice w promocji za 1zł. głowice do frezowania kątowego 90 stopni, głowice do planowania z płytkami kwadratowymi, głowica do planowania z płytkami sześciokątnymi, głowice do ukosowania, głowice uniwersalne na płytki okrągłe, głowice do rowkowania. Oferta płytek frezarskich dla klientów z: Wrocław, Katowice, Warszawa, Poznań, Kraków, Opole, Kielce oraz województw: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, lubuskie, łódzkie, podkarpackie i terenu całego kraju.

Link Tools Polska Sp. z o. o.
52-210 Wrocław, dolnośląskie