MetalTop logo

Wybierz swój język

Twój Systemowy Park Technologiczny

Katalog firm

2330

Ulamex Zbigniew Zientek

Posiadamy ogromne doświadczenie w branży Hurtownia stali ULAMEX od trzydziestu pięciu lat stara się sprostać wymaganiom i potrzebom klientów. Stale monitorujemy rynek, aby dopasować ofertę do aktualnych standardów. W naszej firmie pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy zapewniają kompleksową obsługę Klienta od złożenia zamówienia po dostarczenie towaru we wskazane miejsce. Zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci to dla nas powód do ogromnej radości oraz dumy.

97-200 Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
DMS-TECH S.C

Usługi obróbki skrawaniem na frezarce CNC. Wykonujemy detale od 1szt. Frezowanie metali, tworzyw. Projektowanie CAD/CAM.

08-530 Dęblin, lubelskie
Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze „WOSTAL” Sp z o.o.

.

32-340 WOLBROM, małopolskie
INT. PRODUCTION JCS Sp.z o.o.

INT. PRODUCTION JCS Sp. z o.o. to firma z ponad 20-letnią tradycją zajmującą się produkcją różnego rodzaju konstrukcji stalowych wykonywanych na bazie projektu klienta. Są to wyroby m.in. dla potrzeb przemysłu transportowego, budowlanego, rolniczego, recyklingowego, kolejowego oraz offshorowego. Wykonujemy również kontenery i urządzenia sanitarne, podzespoły maszyn przemysłowych, elementy wyposażenia imprez masowych, konstrukcje dla huty aluminium, elementy turbin wiatrowych, itp. Odbiorcami naszych wyrobów są kontrahenci krajowi jak i zagraniczni, m.in. z Danii, Niemiec, Holandii czy Norwegii. Świadczymy również usługi w zakresie wycinania laserem, gięcia czy śrutowania.

74-320 Barlinek, zachodniopomorskie
ZPH "FREZWID" sp.j.

FREZWID to wiodący polski producent narzędzi do obróbki drewna, PVC oraz metali nieżelaznych. Od 40 lat dostarczamy nasze narzędzia do wielu renomowanych producentów stolarki budowlanej, przemysłu drzewnego i meblarskiego. Doświadczenie, jakie w tym czasie zdobyliśmy, nowoczesny park maszynowy oraz wysokie kwalifikacje kadry inżynieryjnej i technicznej sprawiają, że nasze narzędzia cieszą się dużym uznaniem wśród profesjonalistów z branży w Polsce i na świecie. Dzięki dużej elastyczności w opracowywaniu nowych technologii, wysokiej jakości wykonywanych narzędzi oraz wspomnianemu wcześniej doświadczeniu oprócz narzędzi katalogowych, wykonujemy także narzędzia na specjalne i nietypowe zamówienia Klientów. Zamówienia tego typu są dla nas szczególnie ważne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były one wykonane według najwyższych standardów. Wykonujemy także pojedyncze detale orasz partie małoseryjne, części maszyn i urządzeń o wysokiej dokładności wykonania. Zlecenia takie realizujemy w oparciu o dokumentację Klienta lub opracowaną w naszych działach konstrukcyjnych. W naszej ofercie znajdują się m. in.: frezy tarczowe, palcowe i trzpieniowe, głowice z wymiennymi płytkami, narzędzia diamentowe, piły tarczowe i noże strugarskie, frezy i głowice do produkcji okien i drzwi, jak również specjalistyczny osprzęt do produkcji stolarki PVC i AL. tj.: frezy do oczyszczarek naroży do frezowania słupka, opory do zgrzewarek, prowadnice do cięcia listew przyszybowych, szablony do wiercenia oraz noże do wypływek. Oprócz produkcji, zapewniamy także profesjonalny serwis narzędzi obejmujący ich naprawę, ostrzenie oraz regenerację. Misją naszej firmy jest produkcja narzędzi wysokiej jakości, trwałości i niezawodności, co w połączeniu z profesjonalnym doradztwem i specjalistycznymi usługami umożliwia ciągłe poszerzanie grona Klientów. Nasze produkty wykorzystywane są przez polskich i zagranicznych Klientów m. in.: z Francji, Litwy, Niemiec, Norwegii, Słowacji, Ukrainy i Wielkiej Brytanii.

32-050 Skawina, małopolskie
Spartherm Sp. z o.o.

Realizujemy kompleksowe zlecenia produkcyjne w zakresie obróbki stali. Oferujemy modelowanie 3D w programie Solid Edge oraz opracowanie procesu technologicznego poprzez precyzyjne cięcie laserem 2D, obróbkę skrawaniem, cięcie dużych serii piłami automatycznymi jak również konwencjonalnie. Posiadamy profesjonalne maszyny do gratowania, szlifowania i odprężania blach. Potrzebne stożki, rury także możemy je wyprodukować. Wykonane elementy pospawamy robotami spawalniczymi plazmowo, TIG, MIG/MAG oraz tradycyjnymi sposobami.

66-500 Strzelce Krajeńskie, lubuskie
Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Halina Błażejewicz-Sowa

Nasze ponad 30-letnie doświadczenie oraz rozwijający się przez ten czas park maszynowy pozwala nam przekazać na Państwa ręce nie tylko kompleksową ofertę akcesoriów do wszelkiego rodzaju mebli, ale także umożliwia zaproponowanie różnorakich usług z zakresu: obróbki metalu, przetwórstwa tworzyw sztucznych, malowania próżniowego czy lakierowania UV. Naszą myślą przewodnią jest nieustanne poszukiwanie i tworzenie rozwiązań dla różnych grup odbiorców. Misją naszej firmy jest dostarczenie wysokiej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych i metalu, w sposób bezpieczny, oszczędny, ekologicznie czysty, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, tak aby spełnić oczekiwania naszych Klientów.

87-200 Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie
STANIK MAREK "DALMET"

.

26-432 Wieniawa, mazowieckie
Moto46 Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Carbon Fox Group zajmująca się projektowaniem i budową części motocyklowych i samochodowych. Specjalizujemy się w przetwórstwie włókna węglowego ale łączymy je z częściami wykonanymi z aluminium stali itp.

70-795 Szczecin, zachodniopomorskie
MASTEC WTECH Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością

Zakład produkcyjny Mastec WTech jest zlokalizowany w południowej Polsce. Specjalizujemy się w wykonywaniu dużych konstrukcji spawanych i obrabianych, a także spawaniu zbiorników, obudów, stojaków, konstrukcji budowlanych oraz osłon. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z konstrukcjami. Przywiązujemy wagę do dbałości o jakość naszych wyrobów. Zakład posiada certyfikat ISO 9001 oraz ISO 3834-2 oraz certyfikaty spawalnicze. Ponad to oferujemy swoje usługi w obszarach: • cięcie laserowe, plazmą (możliwość cięcia do 120 mm), • gięcie (dł. 4m., grubość 12mm), • obróbka skrawaniem, • malowanie • wsparcie inżynieryjne, Krótko - jesteśmy dla Państwa niezawodnym partnerem do współpracy!

43-175 Wyry, śląskie