MetalTop logo

Wybierz swój język

Twój Systemowy Park Technologiczny

Katalog firm

2304

P.H.U B&O SOLUTIONS MARCIN ORZECHOWSKI

B&O Solutions Firma funkcjonująca na rynku od 2016 roku, tworzona przez zespół doświadczonych managerów, inżynierów oraz technologów z wieloletnim doświadczeniem w najbardziej wymagających branżach produkcyjnych m.in. lotnictwo, motoryzacja i przemysł ciężki. Zakres działalności: Business & Operations: - Doradztwo i konsulting technologiczny oraz operacyjny dla przedsiębiorstw Małych/Średnich/Dużych realizowany przez Managerów i Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, popartym sukcesami, w branży produkcyjnej - B2B - Rozwój biznesu, pozyskiwanie nowych klientów, rozwój technologiczny, realizacja inwestycji, planowanie strategiczne i operacyjne - Rozwój łańcuchów dostaw i pozyskiwanie kontraktów na rynku lokalnym i globalnym - Doradztwo techniczne i wsparcie w rozwoju biznesu - Zarządzanie operacyjne i strategiczne (B2B) - Przedstawicielstwo handlowe Maszyny: - Skup i sprzedaż używanych maszyn i urządzeń produkcyjnych - Remonty maszyn i urządzeń - Automatyzacja produkcji Produkcja: - Realizacja usług w zakresie projektowania i wykonania elementów konstrukcyjnych, oprzyrządowania technologicznego oraz dedykowanego wyposażenia produkcyjnego - Realizacja zleceń dotyczących produkcji kontraktowej i kooperacyjnej (mało/średnio i wielkoseryjna)

35-317 Rzeszów, podkarpackie
PlusMinusXYZ

Zakresem działalności jest: osiowanie układów wałów napędowych wraz z ustawieniem maszyn obrotowych wynikających z procesów produkcyjnych ( dokładność pomiaru 0,01mm, sprzęt najwyższej jakości Easy Laser). Badanie płaskości powierzchni, rolek , ram, układów maszyn w dokładności 0,01 mm – Easy Laser) Dobór systemów diagnostyki maszyn w zależności od potrzeb klienta instalacje off-line oraz on-line. Pełna diagnostyka urządzeń wirowych połączona z utrzymaniem ruchu 24h i analiza przyszłych awarii.

62-800 Kalisz, wielkopolskie
Device s.r.o.

Firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości wycinarek Han's Laser oraz spawarek laserowych, oferując innowacyjne rozwiązania dla różnych branż. Zespół inżynierów i specjalistów zapewnia wsparcie techniczne, a szeroki asortyment produktów dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Nasze długoletnie doświadczenie firmy i dbałość o nowoczesne technologie sprawiają, że jesteśmy solidnym partner dla przedsiębiorstw poszukujących precyzyjnych narzędzi do cięcia i spawania metali. Naszym głównym produktem są wycinarki laserowe typu Fiber marki Han's Laser - jest to lider wśród Azjatyckich wycinarek laserowych, dzięki temu produkty przez nas oferowane są na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdują się wycinarki laserowe 2D/3D, spawarki laserowe, czyszczarki laserowe, urządzenia do czyszczenia rusztów lasera.

70-200 Ostrava, śląskie
Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Halina Błażejewicz-Sowa

Nasze ponad 30-letnie doświadczenie oraz rozwijający się przez ten czas park maszynowy pozwala nam przekazać na Państwa ręce nie tylko kompleksową ofertę akcesoriów do wszelkiego rodzaju mebli, ale także umożliwia zaproponowanie różnorakich usług z zakresu: obróbki metalu, przetwórstwa tworzyw sztucznych, malowania próżniowego czy lakierowania UV. Naszą myślą przewodnią jest nieustanne poszukiwanie i tworzenie rozwiązań dla różnych grup odbiorców. Misją naszej firmy jest dostarczenie wysokiej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych i metalu, w sposób bezpieczny, oszczędny, ekologicznie czysty, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, tak aby spełnić oczekiwania naszych Klientów.

87-200 Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie
Zakład Usług Technicznych Jerzy Kunzek

Firma ZUT Jerzy Kunzek, działająca od 1991 roku. Nasza specjalizacja to kompleksowe wsparcie Klientów z różnych branż przemysłowych, proponując linie produkcyjne, urządzenia i składniki. Począwszy od pierwszych koncepcji, ścisłe współpracujemy z naszymi Klientami, oferując pełną gamę usług, w tym projektowanie i wdrażanie rozwiązań "pod klucz". Nasze urządzenia są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów i spełniają normy CE. Nasza ekspertyza skupia się na dostosowaniu optymalnych rozwiązań, projektowaniu, produkcji oraz montażu urządzeń i linii technologicznych u naszych Klientów. Nasze systemy są objęte serwisem gwarancyjnym, a nasi inżynierowie są gotowi udzielić technicznego wsparcia, gdy jest to potrzebne. Po zakończeniu okresu gwarancji na nasze produkty, Klienci mają możliwość skorzystania z usług serwisu pogwarancyjnego. Na życzenie Klienta, po upływie gwarancji, udzielamy dalszego wsparcia serwisowego dla maszyn. Oferujemy także usługi remontów i dostosowań zespołów maszyn zarówno u Klienta, jak i w naszym zakładzie produkcyjnym.

37-511 Wólka Pełkińska, podkarpackie
ECO-LINE

Wiodącą działalnością Ecoline jest projektowanie i budowa zaawansowanych technologicznie, a równocześnie ekologicznych linii lakierniczych do malowania proszkowego. Stosowane przez nas autorskie rozwiązania często są opracowywane pod specyficzne zamówienia – zarówno w zakresie jakości powłok, jak i rozmiarów detali, czy wymogów wysokiej produktywności. Precyzyjnie zdefiniowane propozycje pozwalają naszym klientom na efektywną modernizację i optymalizację procesów produkcji przemysłowej. Wdrażane technologie nie tylko podnoszą wydajność, ale wpływają kompleksowo na wysoką jakość realizowanych procesów, dając klientom przewagę konkurencyjną nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W naszej ofercie znajdują się m.in. takie rozwiązania jak wysokiej klasy kabiny dielektryczne, kompletne systemy do ręcznych i automatycznych aplikacji farb, instalacje pozwalające na zabezpieczanie powłok przy wykorzystaniu metody elektroforezy, lakiernie do malowania proszkowego i ciekłego. Uzupełnieniem naszej oferty są wysokiej klasy farby proszkowe, pozwalające na skuteczne zabezpieczenia malowanych detali, przy zachowaniu wysokiej estetyki i dbałości o środowisko naturalne. Jesteśmy uznanym doradcą w obszarze malowania proszkowego. Oferujemy również usługi z zakresu obróbki wstępnej oraz malowania proszkowego powierzchni. Posiadamy dwie kompletne lakiernie do malowania proszkowego. Automatyczną z dwoma kabinami wyposażonymi w aplikacje wiodących producentów: WAGNER i GEMA oraz ręczną dla detali o dużych gabarytach. Naszych klientów wspieramy stałym doradztwem, zaawansowanym serwisem oraz szkoleniami. Podnosimy kompetencje w ramach Praktycznych Warsztatów Malowania Proszkowego. Organizujemy coroczną, ogólnopolską konferencję „Forum Nowoczesnych Technologii Malowania”.

38-400 Krosno, podkarpackie
STAL IMPEX Sp. z o.o.

Producent wysoko przetworzonych wyrobów stalowych w postaci kształtowników – rur i profili stalowych Stal Impex Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1997 roku. Początkowo Spółka zajmowała się importem rur i profili. Siedziba Spółki mieści się w Krośnie (województwo podkarpackie), a zakład produkcyjny w Gorlicach (województwo małopolskie). W 2001 roku uruchomiliśmy pierwszą linię produkcyjną. Obecnie STAL IMPEX Sp. z o. o. posiada pięć linii technologicznych do produkcji rur i profili oraz agregat cięcia wzdłużnego. Umożliwia to nam produkcję szerokiego asortymentu wyrobów i szybką realizację zamówień. Oferujemy szeroką gamę produktów wysokiej jakości. Odbiorcami naszych wyrobów są zarówno firmy polskie jak i zagraniczne.

38-400 Krosno, podkarpackie
Weldis Paweł Furtak

Instalacje technologiczne i procesowe Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług związanych z montażem kompleksowych linii technologicznych i procesowych, a także maszyn i urządzeń. Specjalizujemy się w realizacji projektów dla różnorodnych sektorów przemysłu, takich jak spożywczy, mleczarski, farmaceutyczny oraz energetyczny. Wykonujemy instalacje nierdzewne procesowe i technologiczne, instalacje pary, konstrukcje wsporcze, instalacje z stali czarnej HVAC. Zajmujemy się również montażem węzłów cieplnych, kotłowni, wymiennikowni, maszynowni chłodu itp. Warsztat W obszarze produkcji nasz warsztat spawalniczy wyróżnia się na tle konkurencji dzięki specjalizacji w tworzeniu wysokiej jakości wyrobów ze stali nierdzewnej, opierając się na dokładnej dokumentacji technicznej dostarczonej przez klientów. Nasz asortyment obejmuje wyspy zaworowe, małe zbiorniki, podesty, pojemniki, palety, wanny ociekowe oraz różnorodne konstrukcje z rur i profili nierdzewnych. Co nas wyróżnia, to szybkość realizacji zleceń oraz gotowość do elastycznego dostosowania się do potrzeb i zmian w projektach naszych klientów. To zaangażowanie i wysokie standardy wykonania sprawiają, że warsztat WELDIS jest cenionym partnerem w branży.

03-193 Warszawa, mazowieckie
Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. prowadzi działalność m.in. w zakresie usług 3D. Do tego celu w roku 2019 zostało powołane do życia Centrum 3D, w którym uruchomiliśmy usługi wspierające przedsiębiorców: 1. Skanowanie 3D - w oparciu o skaner optyczny GOM Atos CompactScan 5s pozwalający skanować z dokładnością do 17um dla obiektów do 1m oraz system fotogrametryczny GOM TRITOP pozwalający na pomiar z dokładnością do 50um dla obiektów do 10m długości 2. Pomiary GD&T - w oparciu o skanowany obiekt i jego model cyfrowy CAD wykonujemy pomiary GD&T oraz kolorowe mapy odchyłek wymiarowych 3. Inżynieria odwrotna - wspierając się dokładnym skanem 3D odtwarzamy uszkodzone lub zużyte części maszyn, które są już niedostępne otrzymując model CAD przygotowany do wykonania w dowolnej technologii; budujemy cyfrowe biblioteki części zamiennych gotowych do produkcji na żądanie 4. Druk 3D - oferujemy 4 technologie: 4.1. FDM (warstwowe nakładanie termoplastów i termoelastomerów) - dla tej technologii posiadamy obecnie 12 drukarek z otwartą i zamkniętą komorą roboczą z polami roboczymi (Szerokość x Długość x Wysokość) od 200x250x200mm do 540x600x600mm. Drukujemy z materiałów typu PLA, PETG, ABS, ASA, PC, PC/ABS, PCTG, PA12, Flex 20D/40D, BioWood oraz ich odmiany z zawartością włókna węglowego lub szklanego 4.2. SLS (selektywne spiekanie laserowe) - w tej technologii posiadamy 2 urządzenia, drukujemy z proszków takich materiałów jak: PA12, PP, TPU 4.3. DLP (drukowanie z żywic fotopolimerowych utwardzanych światłem UV) - w tej technologii posiadamy 3 drukarki o objętościach roboczych (Szerokość x Długość x Wysokość): 345x194x400mm oraz 330x185x400mm; 4.4. Polyjet (druk żywicami fotopolimerowymi) - w tej technologii posiadamy jedna drukarkę Stratasys Object Connex 3 - w odróżnieniu od technologii DLP - w tej technologii drukujemy wielomateriałowo - możemy mieszać do 3 rodzajów żywic od twardych do miękkich otrzymując wydruki sztywne wodoszczelne, miękkie w skali ShoreA od 30 do 95 oraz możemy w jednym procesie drukowania łączyć w jednym modelu obszary twarde i miękie, np. tłok z zintegrowaną gumową uszczelką; dodatkowo możemy otrzymać wydruki kolorowe lub przezroczyste

76-200 Słupsk, pomorskie