MetalTop logo

Wybierz swój język

Twój Systemowy Park Technologiczny

Katalog firm

2285

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Halina Błażejewicz-Sowa

Nasze ponad 30-letnie doświadczenie oraz rozwijający się przez ten czas park maszynowy pozwala nam przekazać na Państwa ręce nie tylko kompleksową ofertę akcesoriów do wszelkiego rodzaju mebli, ale także umożliwia zaproponowanie różnorakich usług z zakresu: obróbki metalu, przetwórstwa tworzyw sztucznych, malowania próżniowego czy lakierowania UV. Naszą myślą przewodnią jest nieustanne poszukiwanie i tworzenie rozwiązań dla różnych grup odbiorców. Misją naszej firmy jest dostarczenie wysokiej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych i metalu, w sposób bezpieczny, oszczędny, ekologicznie czysty, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, tak aby spełnić oczekiwania naszych Klientów.

87-200 Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie
TDS-ALU Sp. z o.o.

HANDEL Poniżej mam przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę, specjalizujemy się w dostarczaniu wyrobów hutniczych takich jak blachy i taśmy stalowe między innymi w takich gatunkach jak: S235, S355, S500MC, S700MC, , blachy typu Magnelis, DX51D, DC01, blachy zwykłe jak i z normalizacją oraz badaniami TUV, DBS. Specjalizujemy się w dostawach blach pod kolejnictwo RSC355, RCS450, RCS500, RCS600, RSG250, RSG350, RAP6082, RAP5754, RAP6061. Materiały zgodne z wymaganiami BCR_0012. Ponadto, naszą drugą równorzędną gałęzią są materiały takie jak miedź, mosiądz, aluminium, brązy w postaci najczęściej spotykanych półproduktów: pręty, taśmy, blachy, rury, profile, formatki, itp. PRODUKCJA Firma zlokalizowana jest na działce o powierzchni 40000 m2, posiada hale produkcyjne o łącznej powierzchni 5200 m2 z suwnicami pomostowymi od 5 do 20 ton oraz place składowe utwardzone o powierzchni 2000 m2 z suwnicami bramowymi o udźwigu 12 ton i 8 ton. Posiadane maszyny i urządzenia umożliwiające wykonanie następujących prac: Ciecie i ukosowanie materiałów - cięcie prętów do średnicy Ø 450 mm, - cięcie profili 620x450 mm, półautomatyczne i ręczne cięcie termiczne tlenem, - cięcie termiczne tlenem blach o grubości do 200 mm i powierzchni 2500 x 12000 mm wypalarka CNC ZINSER 4025, - cięcie plazmowe blach o grubości do 25 mm i powierzchni 2500 x 12000 mm wypalarka CNC ZINSER 4025,ukosowanie termiczne blach sekatorami lub na zrobotyzowanym stanowisku do ukosowania tlenem lub plazma. Frezowanie i wytaczanie - obróbka elementów typu „korpus” o gabarytach 4000 x 2000 x 2000 mm i ciężarze do 12,5 tony, - frezowanie elementów typu „płyta” o gabarytach 1200 x 700 x 650 mm. Wiercenie - wiercenie otworów do średnicy Ø 70 mm i głębokości 350 mm, - gwintowanie otworów do M48, pogłębianie otworów. Konstrukcje stalowe -składanie i spawanie konstrukcji stalowych o ciężarze do 20 ton (16 stanowisk spawalniczych z możliwością zwiększenia ilości). Śrutowanie - czyszczenie detali lub konstrukcji metoda strumieniowo – ścierna w komorze śrutownicy o gabarytach 10 x 5 x 5 m. Malowanie - malowanie konstrukcji stalowych pneumatycznie i hydrodynamicznie w komorze malarsko-suszarniczej o wymiarach 16 x 5 x 5 m (z możliwością podziału na dwie części). Toczenie - toczenie „tarcz” o średnicy do Ø 800 mm, - toczenie „wałków” o średnicy do Ø 480 mm i długości 3000 mm, - tokarki umożliwiają nacinanie gwintu metrycznego i calowego, toczenie stożków.

47-400 Racibórz, śląskie
Metaltechnica Sp. z o.o.

Metaltechnica Sp. z o.o. to firma z 40-to letnim doświadczeniem w obróbce metalu. Realizujemy usługową produkcję mało- i średnioseryjną dla wielu branż przemysłu. Oferujemy laserowe i plazmowe cięcie blach, wykrawanie rewolwerowe blach, gięcie blach oraz obróbkę skrawaniem na nowoczesnych, precyzyjnych tokarkach i frezarkach CNC. W zakresie wykończenia powierzchni wykonujemy lakierowanie proszkowe oraz metalizację natryskową. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą oraz infrastrukturą produkcyjną, na którą składają się nowe hale produkcyjne i magazynowe.

72-002 Dołuje k. Szczecina, zachodniopomorskie
KOWNAR Krzysztof Kowalski

Specjalizujemy się w konstruowaniu i wytwarzaniu wykrojników , tłoczników , form wtryskowych, części zamiennych do maszyn i urządzeń mechanicznych.

95-041 Gałków Mały, łódzkie
ASCO Spółka Akcyjna

Firma ASCO - Specjalista w przemyśle metalowym. Jako firma ASCO, działamy na rynku przemysłu metalowego od wielu lat, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasza firma wyróżnia się trzema profilami działalności - jako dostawca, dystrybutor i producent. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i długoletnie doświadczenie oraz szerokie kontakty handlowe, co umożliwia nam proponowanie technicznych rozwiązań oraz udział w wielu projektach, bez względu na wielkość przedsiębiorstwa - zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Nasza oferta Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji nowoczesnych, specjalistycznych obrabiarek do metali. Nasze maszyny są przeznaczone zarówno do ciężkiej obróbki wielkogabarytowej, głębokiego wiercenia a także do masowej produkcji małych detali.. Dążymy do sprostania wszelkim oczekiwaniom klienta i jesteśmy otwarci na każde stawiane przed nami wyzwanie. Obszary działalności Naszą główną działalnością jest produkcja maszyn do głębokiego wiercenia oraz maszyn zadaniowych/specjalistycznych. Dodatkowo, zajmujemy się dystrybucją maszyn i narzędzi z zakresu wiercenia i obróbki metalu. Współpracujemy również w zakresie odlewów żeliwnych/staliwnych oraz konstrukcji spawanych. Oferujemy remonty i modernizacje maszyn oraz szeroki zakres usług w zakresie utrzymania ruchu. Zapewniamy również usługi serwisowe. Nasza wiarygodność i solidność W precyzyjnej i wymagającej branży, w której działamy, nieustannie dążymy do poszerzenia i udoskonalenia naszej aktualnej oferty. Nasza ponad 15-letnia obecność na rynku oraz setki referencji, potwierdzają naszą wiarygodność i solidność. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu, jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem renomowanych producentów wiertarek, gwinciarek, szlifierek oraz głowic narzędziowych takich firm, jak: BORMASTER, FLOTT, FORMDRILL, MAXION, ROMAI. Podsumowanie Jeżeli szukasz partnera w przemyśle metalowym, który dostarczy Ci nowoczesne i specjalistyczne rozwiązania, to firma ASCO to odpowiedni wybór. Nasze bogate doświadczenie i zaufanie klientów potwierdzają naszą solidność i sprawdzoną jakość. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swoje potrzeby i znaleźć rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

81-310 Gdynia, pomorskie
NOYON Agata Penczek

Firma NOYON zajmuje się szeroko pojętą obróbką metali. W swojej ofercie posiada: - cięcie laserowe do zakresu grubości: 25mm stali czarnej, 20mm stali nierdzewnej, 20mm aluminium, - toczenie CNC, - frezowanie 5-cio osiowe, - gięcie do 3100mm długości, - pomiary współrzędnościowe. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie: www.noyon.pl Zapytania prosimy kierować na adres: biuro@noyon.pl

43-220 Bojszowy Nowe, śląskie
"DO-MET” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Firma "Do-met Sp. z o.o." z siedzibą w Sanoku specjalizuje się w usługach precyzyjnej obróbki metali i tworzyw sztucznych. Specyfikacja usług obejmuje: - Toczenie: średnica 5-560 mm, długość max. 2092 mm; - Frezowanie: maksymalne wymiary powierzchni roboczej: 2500 x 950 x 850 mm; - Elektrodrążenie wgłębne, przestrzeń robocza: 650 x 580 x 250 mm; - Elektrodrążarki drutowe, przestrzeń robocza: 600 x 400 x 350 mm; - Znakowanie laserowe i mikroudarowe; - Mycie ultradźwiękowe, kabinowe oraz próżniowe; - Cięcie CNC do średnicy 550 mm. Firma Do-met posiada następujące certyfikaty jakości: ISO/TS 22163 (IRIS), ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz ISO 45001:2018. Produkowane detale przechodzą rygorystyczną kontrolę w profesjonalnym laboratorium pomiarowym, wyposażonym m.in. w maszyny pomiarowe CNC, spektrometr oraz urządzenia optyczne do pomiarów. Do-met świadczy usługi dla wielu branż, w tym dla sektorów motoryzacyjnego, naftowego, gazowego, kolejnictwa oraz hydrauliki siłowej. Firma oferuje zarówno produkcję seryjną, jak i jednostkową. Firma Do-met współpracuje także z podwykonawcami zajmującymi się powłokami antykorozyjnymi, obróbką cieplną, itp.

38-500 Sanok, podkarpackie