Katalog firm

2237

Perfopol Sp. z o.o.

Perfopol to polskie przedsiębiorstwo z ponad 30 letnim doświadczeniem zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Do głównych produktów oferowanych przez firmę zaliczyć można: blachy perforowane, siatki cięto-ciągnione, siatki plecione, siatki zgrzewane, sita szczelinowe zgrzewane. Bogaty park maszynowy pozwala na kompleksową obróbką metalu w zakresie: perforacji, wykrawania, przetłaczania blach, ponadto cięcia na gilotynach, cięcia na laserze, gięcia na prasach krawędziowych, zwijania na walcarkach, spawania oraz zgrzewania. Firma Perfopol zajmuje się również wytwarzaniem konstrukcji stalowych a dodatkowy obszar świadczonych usług obejmuje także obróbkę wiórową w zakresie toczenia, wiercenia oraz frezowania.

27-200 Starachowice, świętokrzyskie
TBI TECHNOLOGY Sp. z o.o.

TBI Technology jest producentem i dystrybutorem maszyn CNC. Wspieramy naszych klientów unikalnym połączeniem wiedzy – z samodzielnej produkcji i montażu maszyn oraz rozległej znajomości rynku innych producentów maszyn CNC – których jesteśmy dystrybutorem. Oprócz maszyn CNC, oferujemy szeroki zakres usług, w tym: - dostarczamy narzędzia do obróbki skrawaniem, - świadczymy usługi serwisowe i zdalnego serwisu TBI Connect, - szkolimy operatorów CNC w Akademii CNC, - rozwijamy rozwiązania z obszaru nowych technologii – robotyzacja, oprogramowanie CAD/CAM.

47-400 Racibórz, śląskie
HURCO Sp. z o.o.

Producent obrabiarek CNC dedykowanych dla branży narzędziowej. Amerykańska Firma z 50 letnią tradycją w produkcji obrabiarek CNC i najbardziej intuicyjnym sterowaniem WinMax . Właściciel międzynarodowych marek takich jak : HURCO , TAKUMI , LCM , MILTRONICS , PROCOBOTS. Utrzymujemy ciągły stok magazynowy około 400 obrabiarek w Venlo Holandia. W ofercie posiadamy również maszyny używane oraz DEMO .

59-220 Legnica, dolnośląskie
Macro Molds Polska Sp. z o.o.

Oferta naszej firmy Macro Molds Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tychy to produkcja elementów oraz części samochodowych a także urządzeń i narzędzi do ich produkcji. Jest to zwykle produkcja masowa wielkoseryjna. Jako narzędzia polecamy : projektowanie produkcja takiego oprzyrządowania jak: formy wtryskowe do tworzyw i do gumy, formy do odlewnictwa oraz odlewów ciśnieniowych do aluminium oraz ZnAl, wykonujemy projekty oraz urządzenia do automatyzacji produkcji - obniżania kosztów produkcyjnych. Poza wytwarzaniem do naszych usług należy również regeneracja oprzyrządowania technologicznego jakimi są formy wtryskowe, tłoczniki i wykrojniki. Poza produkcją gotowych elementów, przyrządów technologicznych oraz urządzeń – polecamy klientom usługi z obróbki metalu takie jak: toczenie i frezowanie konwencjonalne, toczenie cnc, frezowanie cnc, szlifowanie płaszczyzn, wałków i otworów, drążenie wgłębne i ciecie drutem i wiele innych obróbek. Nasza oferta: obróbka metalu i obróbka skrawaniem kierowana jest do klientów z obszarów: śląskie, dolnośląskie, małopolskie, wielkopolskie, świętokrzyskie, mazowieckie, pomorskie a także dla pozostałych regionów kraju i zagranicy.

43-100 Tychy, śląskie
BULMACH Sp. z o.o.

Bulmach sp. z o.o. jest firmą handlową działającą na polskim rynku dóbr inwestycyjnych od 1994 roku. Firma specjalizuje się w obrabiarkach do metalu i hydraulice siłowej. Firma posiada biuro handlowe w Warszawie przu ulicy Chełmskiej. Bulmach jest autoryzowanym przedstawicielem tak uznanych bułgarskich producentów jak: ZMM Bulgaria – tokarki uniwersalne i tokarki CNC; Siloma – przecinarki taśmowe; Unitech-Troyan Ltd. – dłutownice konwencjonalne i sterowane numerycznie; Podemcrane i Skladova Technika – wciągniki linowe i wciągniki łańcuhowe; Badestnost JSCo. – rozdzielacze hydrauliczne, pompy ręczne i zawory; M+S Hydraulic PLC. – silniki hydrauliczne gerotorowe i gerolerowe, silniki i pompy tłoczkowe oraz orbitrole; Caproni JSC i Industrialtechnik SC – pompy i silniki zębate. Bulmach łączą również partnerskie relacje z polskim producentem uchwytów tokarskich i oprawek VDI Bison-Bial S.A. oraz włoskim producentem paneli sterujących Salvarani S.r.l. W swoim wyposażeniu posiadamy Bułgarska tokarka uniwersalna, wyposażenie do obrabiarek, piły taśmowe. Przecinarka taśmowa, wytzrmałe tokarki do metalu, tokarki rurowe, frezarki do metalu, tokarki z regulacją prędkości obrotowej, dłutownice. Firma Bulmach chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące produktów oferowanych na stronie.

02-761 Warszawa, mazowieckie
RICHO POLSKA

RICHO Polska to dostawca tajwańskich obrabiarek do metalu oraz producent elementów metalowych wykonywanych zgodnie z dokumentacją klienta. Naszą mocną stroną są obrabiarki CNC: centra obróbcze pionowe, centra obróbkowe pionowe , tokarki CNC, automaty tokarskie, frezarki, szlifierki do wałków, szlifierki do płaszczyzn, podajniki pręta z magazynem, piły taśmowe do przecinarek. Oferta firmy: Maszyny do obróbki skrawaniem: • Wysokoprecyzyjne centra obróbcze • Pionowe centra obróbcze • Tokarki CNC • Tokarki CNC z przechwytem • Automaty tokarskie wzdłużne • Tokarki karuzelowe CNC • Magazyno-podajniki pręta • Szlifierki do wałków • Szlifierki do płaszczyzn Oferujemy także usługę obróbki skrawaniem na tokarkach CNC, tokarce karuzelowej i pionowych centrach obróbczych.

80-557 Gdańsk, pomorskie
ZAKŁAD MECHANICZNY "MESTIL" SPÓŁKA Z O.O.

Zakład Mechaniczny "MESTIL" Sp. z o.o. powstał w 1996 roku z przekształcenia Wydziału Mechanicznego Z.W.CH. "STILON" S.A. Projektujemy i produkujemy: części zamienne i podzespoły do maszyn przemysłowych, formy wtryskowe, wyroby z tworzyw sztucznych, wały pneumatyczne i konstrukcje przemysłowe. Specjalizujemy się również w kompleksowym przenoszeniu fabryk: w montażu i demontażu maszyn i ich transporcie. Realizujemy zadania inwestycyjne: budowę linii produkcyjnych, instalacji przemysłowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i innych. Projektujemy, wytwarzamy, montujemy i spawamy konstrukcje stalowe. Wykonujemy prace naprawczo - remontowe. Aktualnie nasza firma zatrudnia 160 osób. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne, które wspomagane jest komputerowymi systemami CAD/CAM: AUTOCAD, CREO, NX CAM, AUTOSKETCH, MASTERCAM. System MASTERCAM wyposażony jest w moduł CAM, który wykorzystywany jest w biurze technologicznym do programowania obrabiarek sterowanych numerycznie. Dzięki pełnej integracji systemu CAM z obrabiarkami CNC możemy wykonywać różne skomplikowane kształty w 3D elementów. Posiadamy nowoczesne obrabiarki sterowane numerycznie i zatrudniamy wykwalifikowaną załogę. Obydwie cechy umożliwiają nam oferowanie usług obróbki oraz wyrobów o wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. Zapraszamy!

66-407 Gorzów Wlkp., lubuskie
AI Lab Stec Spółka Jawna

Firma AI Lab zajmuje się działalnością handlowo-usługową. Oferujemy obrabiarki do metalu sterowane numerycznie, w swojej ofercie posiadamy zarówno maszyny nowe fabrycznie jak i pochodzące z rynku wtórnego.

30-722 Kraków, małopolskie
PROPLASTICA SP. Z O.O.

PROPLASTICA to od lat lider w branży narzędziowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Zakład dostarcza płyty standardowe i specjalne do form wtryskowych oraz narzędzi tłocznych z wielu gatunków stali - konstrukcyjnych, narzędziowych, czy stopów aluminium. Firma ponadto posiada w sprzedaży szeroki wybór rodzajowy i wymiarowy części znormalizowanych.

77-100 Bytów, pomorskie
WIETPOL Aerospace Sp. z o.o. Sp. K.

Firma Wietpol Aerospace jest firmą mającą swoją siedzibę w Rzeszowie, a zakład produkcyjny znajduje się w Krośnie. Firma posiada status Zakładu Pracy Chronionej oraz system zarządzania jakością certyfikowany na zgodność z normami: AS/EN 9100 oraz EN ISO 9001. Wietpol Aerospace posiada koncesję umożliwiającą wykonywanie działalności związanej z wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym, które są określone w WT V. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług. Obróbka metali, polerowanie, modelowanie oraz programowanie w programie CATIA, pomiary i cechowanie wyrobów to oferta stanowiąca 65% produkcji firmy w zakresie produkcji lotniczej. Drugi obszar produkcji to obróbka skrawaniem obejmująca toczenie, frezowanie, szlifowanie materiałów takich jak stal, tytan, inconel, aluminium, chromonikiel i wiele innych a także obróbka galwanotechniczna czyli cynkowanie i anodowanie (również z barwieniem aluminium na kolory: czarny, czerwony, niebieski) i oprzyrządowanie. Korzystamy z obrabiarek konwencjonalnych i sterowanych numerycznie dla przemysłów: lotniczego, energetycznego, naftowego, budowlanego i meblowego.

35-302 Rzeszów, podkarpackie