MetalTop logo

Wybierz swój język

Twój Systemowy Park Technologiczny

Nasi partnerzy

Forum Narzędziowe OBERON - to dwumiesięcznik o tematyce informacyjno - technicznej, które powstało dla narzędziowni i producentów form w Polsce. Zakres tematyczny Forum Narzędziowego OBERON to maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki metali, urządzenia pomiarowe, techniki CAD/CAM.
www.forumnarzedziowe.pl
www.oberon.pl


CAMdivision Sp. z o.o. jest autoryzowanym, pierwszym w Polsce PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS PLM Software. Wykonujemy usługi na terenie całej Europy – na potrzeby obsługi Klientów w Niemczech powołaliśmy dedykowaną spółkę CAMdivision GmbH.
www.camdivision.pl


Projektowanie i Konstrukcje Inżynierskie - to profesjonalny polski magazyn konstruktorski, skierowany do wszystkich zaangażowanych w tworzenie produktu, od projektowania do ostatecznego wykonania. Autorzy artykułów - uznani konstruktorzy, szefowie biur i zespołów konstrukcyjnych, właściciele firm, doświadczeni praktycy - w swoich publikacjach przekazują wiedzę potrzebną w codziennej pracy, kładąc nacisk na praktyczne zastosowanie technologii i rozwiązywanie problemów.

www.konstrukcjeinzynierskie.pl


KBH AKORD - jest polską spółką handlową z siedzibą w Krakowie. Działa na rynku od początku lat 90-tych, prowadząc SKŁADY WYROBÓW Z METALI. Zajmuje się dystrybucją wyrobów z aluminium, miedzi, mosiądzu, brązu i innych metali kolorowych, a także ze stali czarnej, ocynkowanej i nierdzewnej. Sprzedaż odbywa się poprzez sieć oddziałów zlokalizowanych w Krakowie, Poznaniu, Piekarach Śląskich i Rzeszowie, a także przez składy detaliczne w Tarnowie i Łodzi. Wszystkie nasze składy wyposażone są w maszyny i urządzenia do wstępnej obróbki metali.
www.kbhakord.pl