MetalTop logo

Wybierz swój język

Twój Systemowy Park Technologiczny

Klaster MetalTop

„Klaster MetalTop” - dedykowana organizacja firm. Członkowie klastra to specjalnie wyselekcjonowane firmy, które dzięki swojej nieposzlakowanej opinii, włączone do takiej grupy mogą: wymieniać się między sobą doświadczeniem, ukierunkowanymi zleceniami oraz uczestniczyć w rozwoju systemu. Uczestnictwo w grupie w znaczący sposób skraca okres budowy zaufania z nowym partnerem.

 

.

.

1. Nasze cele:

.

1.1 Budowa społeczności firm opartej na wysokim stopniu wzajemnego zaufania, umożliwiającej bezpośredni kontakt oraz odważną współpracę.

.

1.2 Dostarczenie narzędzia w postaci systemu MetalTop.pl, który umożliwi członkom bezpośrednie wyszukiwanie oraz komunikację, wymianę zapytań, ofert i zleceń, a także ułatwi pozyskiwanie kontaktów w branży.

.

1.3 Zapewnienie komunikacji w czasie rzeczywistym w zakresie usług i towarów, obejmującej informacje o okresach oczekiwania, dostępności od ręki, pełnej technologii i wielu innych.

.

1.4 Możliwość dystrybucji zapytań do firm z konieczną pełną technologią, uwzględniając minimalną ilość, wartość oraz powtarzalność.

.

1.5 Minimalizacja czasu poświęcanego na poszukiwanie: obłożenia produkcyjnego, podwykonawców oraz poddostawców, z jednoczesnym zwiększeniem efektywności składanych ofert.

 

.

.

 2. Co oferujemy dla Członków Klastra i jakie korzyści daje Klaster:

 

2.1 Udostępniamy i rozwijamy system internetowy dedykowany do cyfrowej wymiany informacji w oparciu o uwagi, spostrzeżenia i wnioski od członków klastra.

.

2.2 Dedykowane funkcje i możliwości tylko dla członków klastra, obejmujące wzajemne kontakty, dedykowane zapytania oraz rekomendacje.

.

2.3 Stałe wsparcie w postaci regularnych spotkań, hotline'u oraz dostępu do bazy obsługi klienta.

.

2.4 Pierwszeństwo przy dystrybucji zapytań skierowanych bezpośrednio do administratora MetalTop.pl

.

.

.

.

Więcej szczegółów – prosimy o kontakt:

Email: biuro@metaltop.pl

Tel: +48 660 422 396

Tel: +48 535 903 700

 

Zespół MetalTop.pl