Regeneracja

170

Regeneracja formy tłoczników narzędzi

USŁUGA

Regeneracja formy tłoczników narzędzi

Firma WMW woj. małopolskie oferuje kontrahentom regenerację tłoczników i wykrojników pojedynczych i wielotaktowych. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wzmacniania, zmian, przeróbek czy regeneracji wykrojników. W ramach usługi możliwa wymiana części i produkcja niezbędnych elementów. Posiadamy własną narzędziownię co gwarantuje sprawne działanie, wysoką jakość oraz elastyczność. Regenerujemy narzędzia i przyrządy dla przemysłu: samochodowego, lotniczego, maszynowego, ADG i wielu innych. Regenerujemy tłoczniki i wykrojniki a także inne narzędzia zgodne z Państwa oczekiwaniem. Regenerujemy tłoczniki i wykrojniki dla klientów z: Bochnia, Brzesko, Tarnów, Kraków, Nowy Sącz, Limanowa, Rzeszów, Kielce, Katowice, Częstochowa oraz województw: małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, mazowieckie, lubelskie, łódzkie, podlaskie, wielkopolskie a także dla innych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

WMW.pl
32-040 Rzeszotary, małopolskie
Regeneracja i modyfikacje form wtryskowych

USŁUGA

Regeneracja i modyfikacje form wtryskowych

Wykonywanie regeneracji i modyfikacji podzespołów form wtryskowych wg wytycznych klienta, przy zachowaniu krótkich terminów realizacji. Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie naprawy, regeneracji oraz modyfikacji form wtryskowych do tworzyw. Naprawa uszkodzonych form dokonywana jest poprzez: wykonywanie nowych elementów i ich adaptację, wytwarzanie wkładów lub spawanie i napawanie powierzchni (metodami TIG, laser) a następnie odtworzenie kształtu poprzez obróbkę frezowanie CNC i drążenie wgłębne EDM. Usługę wykonujemy dla klientów z miejscowości: Tychy, Bytom, Katowice, Zabrze, Kraków, Częstochowa, Wrocław, Kielce, oraz województw: śląskie, małopolskie, dolnośląskie, świętokrzyskie, mazowieckie, wielkopolskie i terenu całego kraju. Wykonujemy usługi dla przemysłu: przetwórstwa tworzyw sztucznych, maszynowego, samochodowego, lotniczego, ADG i wielu innych. Zapraszamy do kontaktu. Macro Molds z siedzibą w miejscowości Tychy woj. śląskie. Zapraszamy.

Macro Molds Polska Sp. z o.o.
43-100 Tychy, śląskie
Regeneracja - części mechaniczne

USŁUGA

Regeneracja - części mechaniczne

Wykonujemy regeneracje części maszyn typu rolki, wały, mufy, czopy, wały cardana, czerpaki i inne. Do regeneracji elementów używamy metody napawania materiałami spawalniczymi zwiększającymi twardość powierzchni, odporność termiczną oraz chemiczną regenerowanej powierzchni. Stosujemy napawania drutami pełnymi, proszkowymi, możemy uzyskać max twardość powierzchni do 57 HRC. Stosujemy także metody natryskiwania na zimno i gorąco czopów i powierzchni ślizgowych. Pokrywamy tłoki i cylindry drutem wysokochromowym. Regenerujemy walce hutnicze dla walcowni gorących, profilowych itp. Wytwarzamy powłoki trudnościeralne odporne na szoki termiczne. Posiadamy uprawnienia UDT na regenerację kół suwnicowych drutem proszkowym i pełnym. Naszą ofertę regeneracji części kierujemy do klientów z: Kraków, Katowice, Kielce, Rzeszów, oraz województw: małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, podkarpackie, a także dla innych regionów Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty regeneracji części maszyn.

ELEKTROKONTEL - Beata Wójtowicz
31-587 Kraków, małopolskie
Regeneracja - oprzyrządowanie pomiarowe

USŁUGA

Regeneracja - oprzyrządowanie pomiarowe

Firma Silbertest z miejscowości Trzebinia woj. małopolskie oferuje dla klientów regenerację przyrządów pomiarowych i modyfikacje i naprawy oprzyrządowania kontrolnego i pomiarowego. Przeprowadzamy kalibrację, wzorcowanie, pomiary kontrolne, okresowe, wymianę zużytych elementów, modyfikację wraz z dodatkowymi ustawieniami oraz dostosowywanie przyrządów do warunków nowej produkcji. Wykonujemy kompleksową usługę wraz z projektowaniem, doradztwem, wytworzeniem części, montażem i testami przyrządów. Dysponujemy doświadczoną kadrą pracowników, nowoczesnymi maszynami oraz stanowiskiem pomiarowym. Świadczymy usługi dla klientów z: Kraków, Katowice, Poznań, Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Rzeszów, Wrocław i województw: małopolskie, dolnośląskie, podkarpackie, opolskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, śląskie, wielkopolskie i terenu całej Polski. Usługi dla klientów z branży samochodowej, lotniczej, mechanicznej, AGD i innych. Zapraszamy!

Silbertest Grzegorz Łabuz
32-300 Olkusz, małopolskie
Ostrzenie i serwis noży listwowych i krążkowych

USŁUGA

Ostrzenie i serwis noży listwowych i krążkowych

Mix Graf woj. lubelskie oferuje serwis i ostrzenie noży. Ostrzenie noży listwowych nawet do 4m długości: noże do gilotyn, do papieru, do metalu, do forniru; noże do rolb; przekrawacze. Ostrzenie noży krążkowych nawet do 700 mm średnicy: do papieru, do etykiet papierowych i foliowych, do opakowań, do perforacji. Kompleksowa usługa obejmująca prostowanie, równanie płaszczyzny, usuwanie szczerb i ostrzenie. Dodatkowo ostrzenie narzędzi tnących: piły tarczowe, wycinki, rogówki, nożyki do plotera, wykrojniki przelotowe. W parku maszyn szlifierki wiodących producentów, w tym 8 szlifierek do noży listwowych, 3 szlifierki do noży krążkowych oraz 6 szlifierek do narzędzi specjalnych. Dysponujemy doświadczoną kadrą pracowników, nie boimy się wyzwań. Ostrzenie noży i narzędzi dla klientów z: Lublin, Chełm, Ostrowiec Świętokrzyski, Rzeszów, Kielce, Warszawa, Katowice oraz województw: lubelskie, małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, mazowieckie, podlaskie i całego kraju.

Mix-Graf Sp. z o.o.
01-919 Warszawa, mazowieckie
Regeneracja narzędzi skrawających

USŁUGA

Regeneracja narzędzi skrawających

Micro-Elements Dariusz Kozakiewicz
26-680 Ruda Wielka, mazowieckie
Ostrzenie narzędzi z węglików spiekanych

USŁUGA

Ostrzenie narzędzi z węglików spiekanych

Micro-Elements Dariusz Kozakiewicz
26-680 Ruda Wielka, mazowieckie
Regeneracja - części mechaniczne

USŁUGA

Regeneracja - części mechaniczne

Zakład Mechaniczny "BOT" Marek Okoń / ZM BOT
43-175 Wyry, śląskie
Regeneracja pomp - elementy hydrauliki siłowej

USŁUGA

Regeneracja pomp - elementy hydrauliki siłowej

HYDREM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
34-100 Wadowice, małopolskie
Regeneracja - podzespoły  obrabiarek

USŁUGA

Regeneracja - podzespoły obrabiarek

Remontujemy i regenerujemy podzespoły maszyn produkcyjnych: wrzeciona, suporty, prowadnice, podajniki, zespoły pomiarowe i inne. Remontujemy i modernizujemy łożyskowania ślizgowe hydrostatyczne i hydrodynamiczne.

ISKRA Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych Spółka z o.o.
25-709 Kielce, świętokrzyskie

Regeneracje w przemyśle mogą dotyczyć zarówno całych maszyn, podzespołów jak i pojedynczych elementów. Długotrwałą eksploatacja maszyn obróbczych to marzenie każdego zakładu. Aby dowiedzieć się czy maszyna jest sprawna i nie stanowi zagrożenia dla obsługi, warto od czasu do czasu skorzystać z profesjonalnych przeglądów technicznych. Kiedy przegląd wykaże pewne nieprawidłowości, należy bezzwłocznie skontaktować się z zakładem świadczącym usługi "regeneracje maszyn". Wiele firm kompleksowo zajmuje się naprawą i regeneracją maszyn, więc znalezienie usługodawcy nie powinno stanowić problemu. Regeneracja maszyn często przebiega w podobny sposób. Po skontaktowaniu się z zakładem świadczącym tego typu usługi, umawiamy się na spotkanie, gdyż mechanicy muszą dokonać oględzin obrabiarki. Po zdefiniowaniu problemu można przejść do kolejnego etapu, czyli konsultacji z klientem. Jeśli klient zaakceptuje ofertę, mechanicy niezwłocznie zabiorą się do pracy, gdyż zdają sobie sprawę jak wielkie straty w wyniku awarii obrabiarki ponosi zleceniodawca. Oprócz maszyn najczęściej regeneracji zostają poddane takie elementy jak: części mechaniczne, wielowypusty, wały, czopy wałów, gwinty śrub, śruby toczne, prowadnice, obudowy, łożyska, szczęki tokarskie, kły, stoły, płyty, korpusy, układy napędowe, gniazda formujące, armatura, rozdzielacze, chłodnice, elektrozawory, serwozawory, zbiorniki, bloki przyłączeniowe, pompy, przekaźniki, akumulatory, rozdzielacze, oprzyrządowanie, formy, tłoczniki, system pneumatyczny, system hydrauliczny oraz podzespoły maszyn. Regeneracji mogą zostać poddane zarówno maszyny konwencjonalne jak i sterowane numerycznie CNC. Główną zaletą regeneracji maszyn, podzespołów i części są oszczędności, gdyż naprawa zużytego elementu jest znacznie tańsza od zakupu fabrycznie nowego. W przypadku rozległej awarii maszyny, sprawy bardzo się komplikują. Jednoczesna usterka mechaniczna i systemu elektryki powoduje, że naprawą zająć muszą się zarówno mechanicy jak i elektrycy, co wiąże się z dłuższym czasem naprawy oraz większymi kosztami. Regeneracja części, podzespołów, a nawet całych maszyn to bardzo trudne zadanie, dlatego należy zlecić je profesjonalistom! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: Regeneracja części, maszyn, podzespołów.